O nás

Naše firma vznikla na základě předchozích dlouholetých zkušeností z  realizace teras,podlah a fasád jednotlivých Podlahářů a Truhlářů.

Naše skupina postupem času a s růstem specifických poptávek začala objevovat v hledáčků podlahových showroomů a Architektů,kteří nás náročností zakázek opět posunuli trochu dále,abychom si uvědomlili,že jsme schopni naše materiály a s tím spojenou práci posunout do vyšších úrovní.

Vzhledem k objemu a počtu zakázek můžeme opravdu každého ,kdo hledá právě tu svojí ideální terasu,podlahu,fasádu nasměrovat a pomoci v jeho finálním výběru.

Není malých zakázek a proto přistupujeme naprosto stejně k zakázkám,které se proti velkým realizacím bytových domů,administrativních budov,parků, zdají být nepodstatné.

Naším hlavní výhodou je osobní přístup na místě realizace,kde s Vámi technicky promyslíme a následně probereme veškeré varianty a možnosti,tak aby se výsledný výběr stal ideálním. 

"Podlahy dělá každý,my je umíme.."

Co můžeme nabídnout?

Pokud je vaším přáním dodat vašemu domovu více inovace,související s realizací terasy či interiérové podlahy,tak našim hlavním cílem je toto přání splnit.

Prvotřídní kvalita

Pracujeme pouze s vysoce kvalitními a ověřenými materiály. Dbáme na detaily a věříme, že i dobře položená podlaha nebo terasa mohou být uměleckým dílem.

Bezplatná konzultace

Zajišťujeme bezplatné konzultace a rádi Vám poradíme s typem materiálu i interiérovým designem, protože každý prostor je jedinečný a osobitý.

Pozáruční servis

Provádíme pozáruční servis, broušení a renovaci parket i údržbu podlah a teras.

Životní prostředí

Ekologická udržitelnost a šetření životního prostředí je pro nás samozřejmostí.
Exotické dřeviny

Do České republiky se začali exotické dřeviny pravidelně dovážet na přelomu tisíciletí z oblasti Jihovýchodní Asie,Jižní Ameriky posléze Afriky a časem se na trhu po několikaletých zkušenostech ustálilo standardní portfolio cca 10 dřevin.Rostoucí poptávka po exotických dřevinách a jejich následný výběr je pro mnohé zákazníky velkým problémem a výběr se stává nepřehledným.

Je omyl domnívat se že každá exotická dřevina je stejná.

Každá má svá specifika,která je nutné prokonzultovat.A proto nás před samotnou realizací neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv dotazem při výběru dřeviny a její vhodnosti právě pro vás.

Pokud není vaším cílem realizovat dřevěnou terasu,kde každá jednotlivá část je svým způsobem přírodní originál,tak jako alternativu vám můžeme nabídnout některý z mnoha dnes na trhu vyráběných kompozitů/WPC/dřevoplastů,které svojí strojovou přesností a stejnou barevností mohou vaše představy o exteriérové terase naplňovat.

V případě dotazů na jakýkoliv produkt či realizaci nás neváhejte kontaktovat.

Díky získaným dlouholetým zkušenostem vám nabídneme vždy řešení.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás
cogenvelopephone-handsetbubblediamondleafcross-circle

Načítám…

0